Květen 2011

Gossip girl, stereotypní seriál jako ostatní? To rozhodně ne.

6. května 2011 v 22:00 | Téra [Tereza] |  Filmy/Seriály
Čus. Dnes bych se chtěla věnovat serálu Gossip Girl. Říkala jsem si, že to bude nějaká další americká nuda. Většina z vás už se asi dostala k poslední serii a už čeká na další řadu (Nebo už je natočená? Já nevim. Neorientuju se v tom). Všude, kde jsem o tom tak četla psali, jak je to super, skvělí a ták :D. No a co myslíte?. Nakonec mně to nedalo a prostě sem se na to musela kouknout. ÁÁ Vítej Upper East Side (Apr-ístsajde) :DDD Jo propadla sem tomu.


Vždycky si v seriálu najdu postavy, které si oblíbím a fandim jim. Tady jsem si oblíbila Serenu
a Chucka. Přijdou mi sebevědomí, vědí co chtějí, ale zase nejsou nafoukaní. ( I když se Chuck zdá ze začátku jako hajzl, postupem času se mění) Prostě to dobře hrajoou <33. A co vy? koho jste si oblíbili? Jinak zatím jsem se dostala asi k 5.dílu. Každý den většinou
stihnu dva, ale někdy jen jeden. Noo. Je těžký o tom psát, když vy už asi všechno víte :DDD

Výjmečně se s vámi loučím jako "X.O.X.O" Tereza, jinak jenom Tereza :D, to jenom teď, když je článek o GG. Né, zase plácám :DDDDD. Jo ještě ve škole. Dneska bylo poslední zvonění. Čtvrťáci byli jako teroristi a pak parodie na Slunce, seno. Lepší bylo Slunce seno. Každopádně vtipnější. Jo. To vás určitě zajímá já vim :DDDDDDD. Tak ja běžim.
Článek napsán na ©nice-graphic.blog.cz.(Tereza).